Be Free - zespół muzyczny Szczecin


Be Free - zespół muzyczny Szczecin

Be Free - zespół muzyczny Szczecin

Be Free - zespół muzyczny Szczecin

Be Free - zespół muzyczny Szczecin

Be Free - zespół muzyczny Szczecin

Be Free - zespół muzyczny SzczecinStudio nagrań Szczecin

Odsłon : 215915
Oferta PDF

Kim jesteśmy...
Nasz zespół muzyczny składa się z trzech osób. Gramy i pracujemy razem od wielu lat. Nasza pasja - muzyka - splotła nasze drogi życiowe już na studiach muzycznych, a potem podczas wspólnej pracy w Szkole Artystycznej. Jesteśmy z wykształcenia i zawodu muzykami i posiadamy w tym kierunku wykształcenie wyższe... ale nie to jest najważniejsze! Muzyka, jak juz wspomnieliśmy, jest naszą pasją. Żyjemy muzyką! Cieszymy się i zachwycamy każdym wybrzmiewającym akordem, każdą nutką. Cenimy sobie jakość brzmienia na które zwracamy szczególną uwagę.

Z muzyką mamy do czynienia na codzień - uczymy śpiewać, grać na instrumentach muzycznych (od pianina poprzez gitarę i keyboard, po perkusję). Więcej informacji na temat działalności szkoleniowej można znaleźć na stronie: www.szkola.singerton.pl

Biorąc pod uwagę występy sceniczne mamy za sobą ponad 2000 godzin prowadzenia imprez. Bogate doświadczenie pozwala nam znaleźć się w każdej sytuacji i najlepiej dopasować się do wymogów publiczności w danej chwili. Nasze występy nie mają sztywnych ram. Piosenki wybierane są na bieżąco i dopasowywane do wymogów imprezy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje muzyczne - nawet te, które nie znajdują się w naszym repertuarze.Muzyka na żywo...
Żywe instrumenty - gitara elektryczna, gitara akustyczna, akordeon i instrumenty klawiszowe - ich niepowtarzalne brzmienie na długo pozostaje w sercach wszystkich uczestników wydarzenia, na którym gramy. Pracujemy i inwestujemy w sprzęt najwyższej klasy. Wyszukujemy najnowsze rozwiązania techniczne pozwalające uzyskać jeszcze lepsze brzmienia.

Obsługujemy muzycznie...
» błogosławieństwo i wyprowadzenie Młodych z domu
» wesela
» wieczorki taneczne i dancingi
» bale sylwestrowe
» bale szkolne i studniówki (DJ)
» wydarzenia firmowe i eventy
» koncerty, dożynki
» jubileusze i inne imprezy okolicznościowe
» nagłośnienie imprez o charakterze lokalnym i masowym

» z uwagi na ogólny kac gości weselnych nie gramy poprawin :)Bogaty repertuar...
Proponujemy naszym klientom utwory znanych i lubianych artystów sceny polskiej i zagranicznej. Preferujemy jednak wykonania w naszym ojczystym języku. Państwo, znając teksty utworów, włączacie się w zabawę i śpiewacie wspólnie z nami dzięki czemu zabawa jest jeszcze bardziej udana.

Długie sety muzyczne, krótkie przerwy...
Jak już wcześniej pisaliśmy, muzyka jest naszą pasją, więc trudno nas oderwać od instrumentów. Przerw generalnie nie ma... dlaczego? Bo nawet jeśli są to i tak ich nikt nie zauważa! Dlaczego? Ponieważ przerwy wypełniają konkursy, zabawy weselne, ciepłe posiłki, oczepiny czy niespodzianki przygotowane specjalnie dla Państwa. Wszystko to sprawia niesamowitą ciągłość imprezy. Przerywa nam jedynie kuchnia... Naszym rekordem ciągłego grania były dożynki w Tychowie w 2010 roku kiedy to w temperaturze 5 stopni Celsjusza graliśmy bez przerwy 5 godzin! Stadion szalał a my nie chcieliśmy tego przerywać...!

Efekty świetlne...
Dysponujemy własnym profesjonalnym oświetleniem, które zabieramy ze sobą na wszystkie imprezy taneczne. Nasze dynamiczne światła dyskotekowe są świetnym uzupełnieniem niesamowitego brzmienia muzyki na żywo.

Oferta dla firm i instytucji...
Obsługujemy również wydarzenia firmowe takie jak: bankiety czy eventy. Dysponujemy sprzętem audiowizualnym, pełnym systemem nagłośnieniowym oraz systemem mikrofonów bezprzewodowych do prowadzenia konferencji. Wystawiamy rachunki.

Bale szkolne, studniówki...
Prowadzimy bale dla szóstoklasistów, bale z okazji zakończenia gimnazjum oraz studniówki. Bale takie mogą być obsługiwane przez zespół lub DJ-a (muzyka mechaniczna z płyt). Zdjęcia z bali szkolnych możecie zobaczyć w specjalnie stworzonej galerii zdjęć.

Cennik...
Ceny uzgadniamy indywidualnie w zależności od rodzaju imprezy i jej miejsca. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.